Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Święte małżeństwo

Święte małżeństwo

Gary Thomas

Gotowe do wysyłki
39,90 zł
Tylko 23,94 zł

Napisano już setki poradników o tym, jak budować "szczęśliwe małżeństwo". Ale czy Bóg rzeczywiście ustanowił małżeństwo przede wszystkim po to, by uczynić nasz szczęśliwymi, czy może raczej... świętymi? Czy w małżeństwie chodzi wyłącznie o naszą relację ze współmałżonkiem, czy może także ze Stwórcą?

Pytania te są motywem przewodnim rozważań Gary'ego Thomasa w książce "Święte małżeństwo" - międzynarodowym bestsellerze, już dziś uznawanym przez wielu za klasykę literatury chrześcijańskiej, a zarazem jedną z najważniejszych książek o małżeństwie, jakie ukazały się na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.

W "Świętym małżeństwie" Gary Thomas pokazuje, że małżeństwo jest drogą wiodącą do rozwoju duchowego, bliższej relacji z Bogiem i wzrastania w świętości. Proponuje pogłębione spojrzenie na małżeństwo i jego związek z naszym charakterem i duchowością.

EAN: 9788361097419
Tytuł: Święte małżeństwo
Autor: Gary Thomas
Format: 14 x 20,8 cm
Liczba stron: 360
Oprawa: Miękka
ISBN: 978-83-61097-41-9
Wydawca: Aetos
Nr produktu: 1220659016