Boska kobieta w cudownym planie Stwórcy

Ikonka produktu
W magazynie
Indeks
1320010186
Porównaj
34,95 zł
Boska kobieta w cudownym planie Stwórcy jest do kupienia w przyrostach co 1

Obejrzyj wywiad z autorkami

puste

Dodaj do listy życzeń

Dwie siostry i jednocześnie przyjaciółki z Teksasu, Kristen Clark i Bethany Baird, zapraszają w cudowną podróż po kobiecym dojrzewaniu.

Jeśli nie godzisz się z modelem kobiecości, który kształtują współczesna kultura masowa i reklamy, nie chcesz żyć pod presją dzisiejszego świata, a może czujesz, że czas spróbować czegoś nowego – dobrze trafiłaś. Dzięki temu wyjątkowemu poradnikowi odkryjesz, dlaczego tak naprawdę Bóg stworzył kobietę, jak możesz zyskać stabilne poczucie własnej wartości, jakie jest twoje prawdziwe piękno, jak powinna wyglądać kobiecość w relacjach damsko-męskich oraz co Bóg myśli o twojej karierze zawodowej.

Autorki, Kristen Clark i Bethany Baird, siostry i przyjaciółki z Teksasu. Od 2014 r. prowadzą działalność na rzecz kobiet GirlDefined. Jej celem jest pomoc współczesnym dziewczynom w zrozumieniu, jak żyć według ponadczasowej Bożej wizji kobiecości. Przez bloga, vloga, książki, konferencje i webinaria przekazują kobietom Boże spojrzenie na ich wartość, cel w życiu i tożsamość.

Więcej informacji
Autor Kristen Clark, Bethany Baird
Nazwa wydawnictwa Edycja Świętego Pawła
Typ produktu Książka
Numer ISBN 978-83-8131-077-2
Numer EAN13 9788381310772
Oprawa brak
Ilość stron 288
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Boska kobieta w cudownym planie Stwórcy
Twoja ocena
Back to Top

Książka „Boska kobieta w cudownym planie Stwórcy”, poradnik

34,95 zł