Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

YOUCAT Bierzmowanie

YOUCAT Bierzmowanie

Ikonka produktu
Indeks
1320015045
W magazynie
24,95 zł
YOUCAT Bierzmowanie jest do kupienia w przyrostach co 1

 

Wyróżnienie Feniks dla książki Youcat Bierzmowanie

Z radością informujemy, iż decyzją kapituły konkursu Feniks 2016 Edycja Świętego Pawła dostała wyróżnienie w kategorii książka dla młodzieży za publikację „Youcat. Bierzmowanie” autorstwa Bernharda Meusera i Nilsa Baera.

W uzasadnieniu jury napisało, iż jest to na wskroś praktyczna pozycja dla wszystkich osób przygotowujących się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Sprofilowana pod potrzeby młodego pokolenia odbiorców, charakteryzująca się odpowiednimi proporcjami między tekstem a graficznymi formami przekazu treści. Znakomita pomoc również dla starszych odbiorców - katechetów i animatorów współpracujących z młodzieżą.

 

Kolejna oczekiwana książka z serii katechizmowej dla młodych. W punktach ujęte są zagadnienia, które powinien znać człowiek przystępujący do bierzmowania. Wszystko zgodne z Katechizmem Kościoła Katolickiego i Pismem Świętym. Książka posiada imprimatur władz kościelnych. Układ graficzny jest nowoczesny, interesujący, na pewno nie znuży młodego czytelnika, jest dużo zdjęć i grafiki utrzymanych w tym samym stylu, co poprzednie książki z tej serii. Polecamy wszystkim młodym ludziom, ich katechetom i animatorom młodzieżowych grup w Kościele. To nie tylko przygotowanie do bierzmowania, ale dobry podręcznik dla każdego chrześcijanina. Uzupełnieniem jest podręcznik dla prowadzących spotkania z młodymi: Youcat Bierzmowanie. Przewodnik dla katechetów i animatorów.

Więcej informacji
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-7797-171-0
Numer EAN13: 9788377971710
Oprawa: zintegrowana
Ilość stron: 112
Wymiary (cm): 12,50 cm X 20,50 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:YOUCAT Bierzmowanie
Twoja ocena