Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Z Bogiem dasz radę! Pierwsza pomoc w sytuacji utraty pracy

Z Bogiem dasz radę! Pierwsza pomoc w sytuacji utraty pracy

Ikonka produktu
Indeks
1320019492
W magazynie
5,00 zł
Z Bogiem dasz radę! Pierwsza pomoc w sytuacji utraty pracy jest do kupienia w przyrostach co 1

Jeśli utraciłeś pracę, nie możesz znaleźć zatrudnienia, skończyłeś szkołę i nigdzie cię nie chcą albo chcesz pomóc komuś, kogo właśnie zwolniono... Koniecznie przeczytaj ten poradnik lub podaruj go komuś, kto potrzebuje pierwszej pomocy w tym trudnym czasie.

Wewnątrz znajdziesz sprawdzone informacje jak określić swój potencjał na rynku pracy, zrobić bilans umiejętności, jakich błędów unikać w CV i jak korzystnie zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a także wiele innych fachowych rad. A wszystko w duchu chrześcijańskim. Dla wszystkich, którzy mimo kryzysu na rynku i trudności w poszukiwaniu pracy, wierzą w Bożą opiekę, w swoje możliwości i się nie poddają.

Autor zawodowo zajmuje się m.in. pomocą osobom bezrobotnym. Sam kilka razy tracił pracę, ale tyle samo razy ją zdobywał lub... sam ją sobie organizował. A nikt inny nie doradzi lepiej, niż ktoś, kto przeszedł tę samą drogę co my. On jest dowodem na to, że wierząc we własne możliwości i współdziałając z Bogiem, możesz wszystko!

PAWEŁ M. LIPNICKI – trener, coach, autor szkoleń, pisarz, aktor, prezenter TV. Ma na swoim koncie ponad dziesięć tysięcy koncertów, pokazów, szkoleń, sympozjów, imprez plenerowych. Od 25 lat prowadzi autorskie szkolenia. W 2000 r. otrzymał tytuł  LEADER of MIND  TRAINERS. Wykształcił kilka pokoleń trenerów biznesu. Autor unikatowego w Polsce szkolenia antystresowego dla urzędników i pracowników  biurowych. Prowadzi m.in. wspólnie z prof. Jerzym Bralczykiem oraz z dr. Robertem Busztą treningi rozwoju kreacji pozawerbalnej, krasomówcze i prosprzedażowe szkolenia z wykorzystaniem technik aktorskich, a także seminaria techniki wystąpień publicznych dla różnych grup zawodowych i społecznych. Liczba uczestników jego szkoleń, warsztatów i seminariów to nawet dwa tysiące osób rocznie. Prywatnie jest chrześcijaninem, mężem, ojcem.


Przeczytaj fragment w naszej czytelni

Więcej informacji
Autor: Paweł M. Lipnicki
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 9788377971840
Numer EAN13: 9788377971840
Oprawa: broszurowa
Ilość stron: 168
Wymiary (cm): 12,50 cm X 19,50 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Z Bogiem dasz radę! Pierwsza pomoc w sytuacji utraty pracy
Twoja ocena